| David12Iulian86 a întrebat:

La 14 ani cum poti arata mai definit? Mai am putina grasime pe burta, cum as putea scapa de ea? Adica mi se vad 6 patratele dar ultimele doua sunt putin acoperite de grasime!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

O dumnzeule mare, la 14 ani se vorbeste de patratele...
Eu spun sa te apuci de un sport, fiindca tu esti in crestere si ai nevoie de un sport de echipa (baschet, volei, handbal, atleitism), unde sa alergi, sa sari, sa ti se dezvolte toti muschii, nu doar "patratelele" de pe burta, care oricum nu se vad sub haine si nu intereseaza pe nimeni.

| David12Iulian86 explică (pentru Violleta2022):

Da nu am formulat corect intrebarea! Multumesc

| Caricaturistafaralimite a răspuns (pentru David12Iulian86):

Cu drag

3 răspunsuri:
| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Sport o data pe săptămână daca reziști