| anonim_4396 a întrebat:

La 25 de ani mai pot incepe sa imi fac o viata sociala si sa merg la petreceri?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,nu poti, sa termiat viata pentru tine, adio chefuri, adio socializare, deschide tv si ascultal pe Dragnea

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se poate la orice vârstă. Să fii printre oameni este important și sulfletește. Dta te bucuri de prezența de comunicarea cu ceilalți, air ei se bucură de prezența ta. Astfel îți faci prieteni și prietene. Astfel cunoști oameni din diverse medii sociale, îți faci relații cu care îți vei putea rezolva diverse probleme. Vei putea ajuta pe alții iar alții te vor ajuta pe tine.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ți-ai recăpătat curajul, da!

| Andreeush a răspuns:

Cine te impiedică să ai viață socială?
La orice vârstă e posibil.

| Plato a răspuns:

Bineinteles ca mai poti.
Asta cu "la orice varsta" e cam putin gandita, fiecare varsta isi are functiile ei, prefer sa nu vad oameni de 50 de ani, in cluburi. Asta pentru ceilalti.

| Dismally a răspuns:

Sigur, poti la orice varsta.

| Emma30555 a răspuns:

Normal ca poti. Cei mai multi oameni de la varsta asta ies in cluburi si la petreceri pentru ca esti mai matur si ai si bani daca ai un job. La liceu esti copil practic depinzi de parinti, la facultate nu ai bani de iesit prea des

| oglindasultanului a răspuns:

Nu conteaza varsta, ci cat de pregatit financiar si psihic esti.

| GirlOnline81 a răspuns:

Sigur ca-ti poti face prieteni, si asta la orice varsta.