| mihai95952121 a întrebat:

Salut, La contul de tiktok nu mai am acces la numarul de telefonul pe care a fost creat contul. Cum as putea face sa schimb numarul?

8 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Launch TikTok.
Go to the User Profile.
Open Privacy and Settings Menu.
Select Manage My Account Option.
Choose Phone Number.
Tap on Change.

| GiullyElly a răspuns (pentru aditimus):

Nu te lasa, mie imi cere tot nr vechi sa bag cod... Ca sa pot schimba nr asta trebuie sa am acces la el dar din pacate nu mai este buna cartela nu am semnal a fost abonament.Cum as putea sa fac sa schimb nr., Nu este corect asa

| aditimus a răspuns (pentru GiullyElly):

Atunci fa o sesizare spune-le detaliat aici :

https://support.tiktok.com/......one-number

| creatzadde a răspuns (pentru GiullyElly):

Ai reusit sa il modifici? Am aceiasi problema... Si nu stiu ce sa fac.

| IonelEmil a răspuns:

Salut nu ma pot conecta cu Facebook și numărul meu de telefon pe tik tok

| Elena1980Elena1980 a răspuns:

Ciao, non ho più accesso al numero di telefono su cui è stato creato l'account sul mi-a account tiktok. Come posso cambiare il numero? intru pe tik tok cu gmail ajung pana la passagiu 2 imi ciere numarul de tel... dar nu imi vine sms ca numarul nu mai mergie cuma pot sa fac sa intru va tog frumos sa ma ajutati va multumesc frumos Elena

| Nicoleta_Nitel_ a răspuns:

Nu mai am nr de la tiktok

| Amir20 a răspuns:

Da, vreau sa schimb numărul de telefon de la contul de tiktok, dar îmi cere codul, și cartela nu o mai am, sa pot primi codul