| Anonim_6226 a întrebat:

Ma ajuta cineva :am o problema ce priveste lumea din jur. in prezenta cuiva ma simt ca si cum nu mar place. ca nu o arata. dar in sinea ei nu ma palce,, am mereu starea asta, si cand merg pe drum, simt ca nu-i ceva in regula

Răspuns Câştigător
| Daiana90 a răspuns:

Exact ca si mine.am impresia ca nimeni nu ma place, deja orice gest pe care il face il iau ca si cand nu m-ar placea.am impresia ca sunt antipatica tuturor, ca nimeni nu ma place.cand merg pe strada singura ma simt de parca toti se uita asa la mine,ca am ceva in neregula,ca arat naspa, stiu perfect ce simti, si eu sunt la fel.si in continuare am impresia asta,ca nimeni nu ma place, nu ma suporta, ba chiar ca m-ar uri.inca nu mi-am gasit solutia nici pentru mine,deci ceea ce pot sa iti spun este sa incerci sa fi prieten cu toata lumea,iar daca vezi sau ai impresia ca nu merge,stai o perioada singur si reflecteazahappy. cere ajutorul cuiva,deschide-te si vorbeste despre asta cu persoane apropiate, poate te vor face sa intelegi ca nu e deloc asa, ca e doar impresia ta.incearca sa scapi de complexehappy