| IngerasulMicut a întrebat:

Ma intrebam si eu zilele astea. Ar trebui sa am cont de TikTok sau nu merita?
Ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| Michaeel a răspuns:

Am cont pe tiktok de când era musical.ly,inainte era mult mai ok da acum e plin de ciudați și dansuri.E interesant dar sunt unii pe acolo de toate jena.Eu zic ca nu merita.

18 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu am și nici nu mi se pare necesar. dacă chiar e ceva ce merită văzut de acolo oricum apare pe Instagram

| Celcestietot a răspuns (pentru Adry05):

Și dacă nu are Instagram?

| Adry05 a răspuns (pentru Celcestietot):

Are Facebook, valabil și pentru ăla, nu trebuie să mă apuc să înșir toate platformele laughing mă îndoiesc că cineva ar avea tik tok și n-ar avea Facebook și/sau Instagram

| Celcestietot a răspuns (pentru Adry05):

Corect ar fi fost să scrii „rețelele de socializare", nu să numești unawinking.

| Celcestietot a răspuns:

Salutare! Doar unele videoclipuri de acolo merită, asta este părerea mea și totodată a multor altora. Îți poți face cont ca să vezi ce se întâmplă în aplicație și dacă îți place, rămâi.

| RKBlue a răspuns:

Depinde.
Tiktok e acel unchi ciudat pe care jumatate din familie il uraste( adultii) si jumataet il iubeste(copiii)
Avantaje:
Pai, nu prea exista avantaje decat distractia laughing
Dezavantaje:
Daca esti genul de persoana care uraste sa vada video-uri cu baieti si fete care dau din maini sau danseaza pe muzica, ca mine, poti innebunii.
Trebuie sa cauti ce iti place.Sunt de la conturi cu video-uri motivationale, de dragoste, cu povesti de viata, la sportivi, glume, scenete, si altele.
In principal nu urmaresc decat cativa tiktokeri, care nu danseazalaughing (grozav, acum pare ca am ceva cu dansul... )
Urmaresc mai ales niste canale cu glume si scenete de actorie(de comedie) si cateva cu povesti de viata.
Practic, Tiktok are ceva pentru fiecare.Depinde daca iti place sau nu.
Dar nu fii ca aceia care urasc aceasta aplicatie(ii gasesti mai ales pe Youtube si twitter) fara sa o fii incercat.Fa-ti cont, uita-te pe diferite conturi, diferite subiecte, si iti faci propriile opinii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ar trebui sa ai cont de TikTok sa o vezi pe Andra Gogan

| Anonima163333 a răspuns:

Eu spun ca merita, mai ales daca vrei sa si postezi.
acum depinde si de varsta ta, daca ai 20+ nu merita, pentru ca sunt copii de la 7 la 18 ani...cei mai multi sunt de 11-15 ani.

| Feitan a răspuns:

Recomand pornhub, acelasi lucru dar mai bun.

| Alxblx a răspuns:

Merita, dar cam majotiatea video-uri sunt pierdere de timp. Dar mai sunt și câteva excepții mai dai peste un film underrated, o piesa etc...

| Adry05 a răspuns (pentru Alxblx):

Film underrated și piese găsești grămadă pe Youtube, sau chiar Facebook și Instagram mult mai ușor fără să fie nevoie să vezi măscărelile a sute de copii de 10 ani până acolo. So, doar pentru atâta lucru nu văd rostu de a avea aplicația aia. Știți că tik tok a fost făcută de japonezi mi se pare ca și aplicație destinată copiiilor? practic oamenii peste 15-16 ani n-ar avea ce să caute pe ea.

| supadeceapa a răspuns (pentru Adry05):

E plin de adulți laughing.

| Adry05 a răspuns (pentru supadeceapa):

știu, dar nu pentru ei a fost creeată inițial. Scopul era să fie o platformă kid friendly unde să poată fi lăsați copii nesupravegheați, bineînțeles că au dat iama și acolo laughing

| Alxblx a răspuns (pentru Adry05):

Baiatu’ a intebat ce se găsește pe tik tok și eu i-am spus, ce te recoltezi atâta? Întrebarea este la,, informații utilitare’’ nu la categoria,, hai sa dăm hate aplicațiilor’’

| Adry05 a răspuns (pentru Alxblx):

Asta ai înțeles tu din ce am răspuns eu?! I-am zis că n-are nevoie de aplicația aia pentru asemenea content care și tu ai zis clar că se regăsește în procente mici și că are platforme mult mai bune pentru astfel de content

| supadeceapa a răspuns (pentru Adry05):

Câțiva ani așa a fost folosită, din ce am citit. Sincer, eu până în martie nici nu auzisem de ea și apoi dintr-o dată toată lumea avea TikTok laughing. Dacă nu era carantina nu devenea așa populară. Lumea a dat iama acolo de plictiseală.

| Adry05 a răspuns (pentru supadeceapa):

Posibil, oricum e destul de cringe și cum am zis, conținutu bun oriucm ajunge în alte părți și tot dai de el laughing