| anonim_4396 a întrebat:

Salut ma poate ajuta cineva sa scanez calculatorul s-au nu stiu cum se spune, de cand am instalat windous-ul[sa-l dau inapoi] unde pot intra nu stiu daca m-am exprimat bine oricum multumesc daca cineva a inteles ce vreau sa spun!

1 răspuns:
| MoreTime a răspuns:

Se numeste System Restore. Intri in Start> All programs> Accessories> System Tools> System Restore.
Daca nu reusesti asa intra in Csadsau unde ai tu windowsul instalat, ex: D:\) \system32\restore\rstrui. exe
dupa care dai Restore my computer to an earlier time si dai next iar mai apoi din calendarul care apare alegi o data ingrosata in care crezi ca PC-ul tau functiona cum trebuie si dai Next, next si incepe "reintoarcerea in trecut".
Mult succes