| wanted1 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste idei de cadou pentru fete?
Eu i-am cumparat un set de bijuterii dar as mai vrea ceva pe langa.
Dau funda. Multumesc! Daca am gresit categoria imi cer scuze...

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Un buchet de flori este de ajuns pe langa setul de bijuterii.

| LoveSleep a răspuns:

Un set de bijuterii, bănuiesc că nu e de la Pandora.
Eu zic să te rezumi la una singură, dacă se poate să fie peste 20 de lei și nu de pe olx.

| ancaval a răspuns:

Flori? Ciocolată? Adică eu m-aș mulțumi cu atât. Nu cred că e cazul să se exagereze cu cadourile!

| LeonardoMihai a răspuns:

Salut, daca sunteti apropiati eu recomand tare mult un starmap, e o harta a cerului cu stelele si constelatiile dintr-un moment important pentru prietenia voastra.

check it out: https://starmaps.ro/