| wanted1 a întrebat:

Salut.
Ma puteti ajuta va rog cu niste idei de cadou pentru crăciun? Cadoul doresc sa-l fac pentru persoana iubita (ea).
Dacă frumos ce poate completa niste lucruri personalizate pe care le-am făcut deja.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cu așa ceva, ai emoționat-o cu totul:

https://www.emag.ro/......d/1804183/

| Celcestietot a răspuns:

Păi poate fi personalizată îmbrăcămintea festivă sau cea de sezon, ori... o cană, un pulover, pixurile, husa de la smartphone, o brățară etc.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu stiu ce suma aloci sau ce preferinte are iubita eu m as bucura de un lantisor decargint sau un inel de argint dar daca bugetul nu permite atunci o cutie frumoasa de ciocolata ma refer aici la cutia in care se gasesc amestecate ciocolatile ferrero roche cu raffaelo si cherry si mai e o varianta ce nu mi aduc aminte esentialul e ca si cutia arata bine si continutul e foarte gustos.