| capitanul18 a întrebat:

Salut. Mi-a expirat cardul la BT si azi am fost să îl schimb. Au zis ca nu îl au și că in câteva zile lucrătoare pot veni să îl ridic. Știți în câte zile mai exact mă pot duce să-l iau? Nu vreau sa ma duc și să-mi spună că încă nu le-a venit. Voi primi mesaj ceva sms când cardul va fi disponibil în bancă? Am uitat să îi întreb și nici din oraș nu sunt.

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Vei primi un mesaj cand cardul va fi in Banca.
Dar e posibil si sa ti-l trimita acasa prin curier. Curierul te va suna cand vine. Asa l-am primit eu.

2 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Scrie pe google "Banca Transilvania" și numele orașului, apasă pe telefonul ăla de acolo, sună și întreab-o pe tanti care îți răspunde dacă ți-a venit cardul.

| capitanul18 explică (pentru LoveSleep):

Prea multe boss, lasa ca imi dau ei mesaj.