| 19241738194124 a întrebat:

Salut, mi-am cumparat un parfum de 150 euro si sunt in Germania, stau cu 2 baieti in camera, de frica sa nu mi-l fure mi l-am ascuns in saltea. Am tăiat-o pe dedesubt si l-am ascuns exact la picioare doar ca l-am pus culcat in cutie, nu are nici o treaba daca e culcat nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti dovedi daca nu e asupra lor bunul furat. Cheie poate sa aiba si proprietarul casei.

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

S-ar putea să ia o odorizare străină - de la picioare

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Și nu te văd când îl scoți ca să te parfumezi? laughing

| Crackman a răspuns:

Mergi la o banca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-l cu tine la serviciu, tine-l in rucsac sau in masina daca ai.

| Alexia1208 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e unica soluție. Sincer și eu am făcut așa când eram in liceu și plecam in excursii. De exemplu intr-o excursie o camerista mi-a umblat la gentuța cu machiaje când eram toți plecați sa vizităm.

| Lizuca1234 a răspuns:

Nu ar trebui sa aiba vreo treaba. asta in cazul in care nu te apuci sa sari in pat. in rest, e ok.

| DanielDanny a răspuns:

Nu stiu ce paturi aveti, dar trebuia sa il pui sub cap ca la picioare se mai aseaza lumea cu fundu si il simte!

| Alexia1208 a răspuns:

De ce nu îți cumperi un mic seif pe care sa îl bagi sub pat? Mi se pare puțin exagerat ca ai ascuns un parfum in saltea de frica sa nu ți-l fure, dar te înțeleg pentru ca e munca ta și banii tăi. Nu cred ca are nimic dacă e culcat, dar sa ai grija sa nu se spargă sticla ca nu mai scoți mirosul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexia1208):

Seiful e chiar mai evident decat o sticla de parfum, il pot lua cu totul.

| Alexia1208 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevărat și asta dar îi poate acuza de furt. Doar ei 3 au cheia de la apartament și din câte știu e mare pedeapsa pentru furt in Germania.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexia1208):

Nu poti dovedi daca nu e asupra lor bunul furat. Cheie poate sa aiba si proprietarul casei.