| Adryannn a întrebat:

Salut, mi-am instalat gta san andreas snow (este un mod in care totul e acoperit cu zapada) si cand sa intru in joc imi apare o casuta unde pot sa dau "Don`t send" sau "Send error report" una din astea si dupa ce dau pe una dintre ele ma scoate afara din joc, am incercat sa il instalez de mai instalez odata si tot asa imi merge. Ajutati-ma ca pare fain jocu` ce sa fac cu el sau dati-mi un site de unde pot sa scot unu care sa mearga dar sa fie tot mod snow dau funda daca merge big grin

4 răspunsuri:
| Verzisor a răspuns:

Reinstaleaza-l! Si joaca fara moduri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-a incearcal sa-l reinstalezi. Daca asa ceva se mai intampla iti recomand sa-l dezinstalezi cu totul. Fa rost de GTA SAN ANDREAS simplu si descarca modurile la liber.Modurile se numesc :GTA BUCURESTI_V1. 0 SETUP SI un upgrade pentru el fiindca are cateva erori fatale nucleului sistemului de oprare; GTA_Bucuresti_v1. 1_Upgrade! Iti da si in interior daca apesi tasta G de poti pune ca si pasager. Dar ai grija ca trebuie sa faci in felul urmator:1). INSTALEZI GTA SAN ANDREAS; 2). INSTALEZI GTA BUCURESTI_V1. 0 SETUP; 3). GTA_Bucuresti_v1. 1_Upgrade! Iti da pe desktop doua iconite jocul il aplici de pe oricare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capsec la 58% l-ai oprit ca inseamna ca nu-i gata tot instalu lasa-l sa stea si vezi ca daca faci asasa astepti mai mult la 58% iti va merge

| Nedyx a răspuns:

Add id meu:nedyx_the_one_1@yahoo.com si iti dau eu un site de unde il poti descarca si merge 100%