| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

Salut, nu inteleg de ce fetele se uita la mine, mereu le surprind facand-o, vorbesc de mine, dar totusi au o pica pe mine fara ca eu sa le fi facut nimic, presupun ca ma cred arogant si au deja o parere formata, ciudat mi se pare ca atunci cand am incercat sa ma dau la una ma avea deja la block, iar cand am întrebat- o de ce ma are, m-a deblocat am vorbit foarte putin ca ii e teama si mi-a respins intențiile indirect...desi eu cred ca le par atractiv, apoi devin subiect dupa ce am vorbit cu aia, ce ar trebui sa fac sa le schimb părerea (sunt boboace), ar trebui sa nu-mi mai pese?

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Incearca sa nu mai fii arogant. Nimanui nu-i plac oamenii aroganti.