| energia a întrebat:

Salut.

Nu mi s-a mai intamplat niciodata si nu stiu ce sa cred.

De aproape un an, daca nu mai bine de atat, numarul 181 ma tot urmareste.
Il vad absolut oriunde si nu trece o zi in care sa nu-l observ macar o odata.
Eu nu cred in coincidente, dar chiar si daca as crede... deja a prea de tot, e constant in viata mea si deja a inceput sa ma sperie.
Azi am dat peste o postare care avea 181 like-uri, chiar voiam sa dau like insa aveam o retinere ca nu cumva sa stric numarul magic, cica, nu stiu ce aveam.
Poate tot e in capul meu, habar nu am. Mi se pare putin bizara toata situatia.
Si ma gandesc "ce vrea de la mineeee?"

Aveti niste idei/sfaturi/pareri?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate esti profetul care trebuie sa ne ghideze in viata pentru un viitor mai bun. Sau poate ca nu.
De obicei cand esti concentrat pe un lucru il vezi mereu si mereu, dar pe langa el sunt mai multe lucruri. In perioada cand intram la scoala de soferi si am dat examenul, peste tot auzeam numai si numai de scoala de soferi big grin

Si legat de numar, nu ai de unde sa stii. Daca este ceva destinat tie, o sa se intample 100% deci nu trebuie sa faci mare lucru pentru asta.
Numai bine! happy

| Celcestietot a răspuns:

Poate ca reprezinta ceva eveniment din viata ta. Analizeaza in amanunt situatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne-ai zis doar o singura situație în care ai văzut numărul 181. Dacă îl vezi la niște postari pe Insta aia nu inseamna ca te urmărește