| Zângă_Dragoș_1999 a întrebat:

Salut, o întrebare :daca iubita mea iese foarte rar cu un băiat că o cheamă la un suc sau să meargă spre autobuz și vorbesc, este de bine sau ar trebui sa fiu mai strict? Adică am încredere în ea dar e normal?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Daca sunteti prieteni comuni si iesiti impreuna nu e o problema dar in schimb daca doar ea iese cu el e un pic cam dubios.
Acuma depinde si in ce stadiu sunteti cu relatia, daca e doar de cateva saptamani, luni nu e mare chestie ca inca mai aveti timp sa va ganditi si razganditi.

Răspuns Apreciat de Editori
| RainmakerX a răspuns:

Ihh, e o chestie complicata. Depinde cata incredere ai in ea.
Asa toata lumea mai vorbeste cu cineva de sex opus din cand in cand DAR asta nu inseamna ca faci neaparat ceva.

Fata poate sa-l considere numai un prieten dar el (baiat fiind) este foarte probabil sa o placa sau pur si simplu sa vrea s-o...

Vorbeste cu ea, explica-i ca este deranjant si ca ai incredere in ea DAR sunt sanse mari ca acelui baiat sa-i placa de ea si nu iti convine sa stea cu el.

Eu zic sa cantaresti bine lucrurile. Ce face ea nu e CHIAR atat de rau intrucat nu se stie ce face cu el. Cel putin este sincera si iti spune unde merge. Daca nu iti spunea atunci ar fi fost mult mai grav.

| Zângă_Dragoș_1999 explică (pentru RainmakerX):

O sa poti sa ma ajuti putin mai mult in privat? as fi recunoscator

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă iubita ta iese (chiar și rar) la un suc cu altul - nu mai e a ta

| Hammurabi a răspuns:

Încrarcă să ieşi şi tu la un suc cu o altă prietenă de-a ta. Şi vezi cum reacționează la chestia asta.
Aşa vei lămurii foarte rapid lucrurile.

| RainmakerX a răspuns (pentru Hammurabi):

O sa faca urat prietena lui laughing Nici nu o sa mai conteze ca ea a inceput.

| Hammurabi a răspuns (pentru RainmakerX):

Sunt convins. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prieteni cu beneficii stii tu suc, caterinci nimic mai mult.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Daca este cu tine nu mi se pare deloc normal sa iasa cu altul la un suc. De la un suc o poate da in altele fara sa-ti zica nimic.