| anonim_4396 a întrebat:

Salut, o întrebare pentru vaperi cu experiență sau care se pricep mai bine zis, am achiziționat recent un vape pod ceva de genu : https://www.voore.ro/kit-vaporesso-osmall-black

Întrebarea mea este : ce fel de lichid trebuie sa pun la acest tip de vape tip pod? Avand in vedere ca nu este ca celalalte tipuri de vape-uri, mai puternice. A da, si as vrea sa adaug in continutul lichidului cu aromă, si 2 tuburi de nicotină de 6mg. Da deci după cum mă formulez se poate vedea ca nu prea ma pricep, dar vreau sa renunț la fumat, fara mesaje gen "nu te ajuta un POD sa te lasi", deocamdata sunt curios de intrebarile adresate, de restul o sa va mai zic eu, daca unii au nevoie de pareri, ofer funda!

1 răspuns:
| mastadont a răspuns:

Dacă funcționează cu capsule, poduri, atunci vei cumpăra capsula direct umplută cu lichid. Dacă vrei versatilitate atunci iați una fără capsule, la care se schimbă doar rezistența și lichidul îl pui tu. Ca de ex un joyetech ego aio, cum am eu.