| andreiutzumc a întrebat:

Salut,o sa zic pe scurt vreau sa vand un stick de 4 gb care are windows 10 ca mai am unu liber de 4, este posibil sa copiez ce este in cel cu windows 10 si dupa sa pun in cel gol, iar apoi sa functioneze sa bootez si sa instalez?

1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

Nu merge cu copy-paste, la fel ca si in cazul programelor, care trebuiesc instalate. Ai nevoie de acel fisier "imagine" cu Windows 10, care, din cate stiu eu, poate fi creat cu programele care ard dvd-uri.