| anonim_4396 a întrebat:

Salut, o simpla intrebare am... cum se sterge total lista de ignore de la messenger, adica sa nu mai fie nici unu in lista de ignore, sa o sterg total. Astept raspunsuri big grin

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Daca ai dat ignore cum sa-i ai in lista Ignore inseamna ca nu ai fost de acord sa le dai accept

| arrriadna a răspuns:

Sal,
Dai click pe fiecare adresa de mail si odata selectata (in albastru) ii dai Remove (vezi ca e mai jos decat lista).
Te sfatuiesc, inainte sa iti golesti lista de ignore sa verifici cui ii dai accept la comunicare. Eu am ID-ul din 1999 si e lista destul de mare. Spammeri, oameni care nu dau decat anunturi gen :"voteaza-ma pe site-ul cutare", etc.
Have fun!