| andreea1valentina6768 a întrebat:

Ofer funda. Deci acum cateva zile cred am vazut o stire la televizor, era ceva infractor retinut, nu stiu exact. Si cand a fost luat, in fundal era un politist care avea parul lung si prins in coada si tuns pe parti.
Acum eu as dori stirea respectiva, daca stie cineva la ce ma refer. Era pe B1 sau Kanal D, sau cel putin o poza cu un politist roman cu parul lung, am nevoie de o poza pentru ceva personal, in fine. Stie cineva la ce ma refer sau cel putin numele acelei stiri?

1 răspuns:
| Andreea_Brandus_1995 a răspuns:

Nu știu, scuze.