| Zenohells a întrebat:

Salut, oricine stie cum pot accesa "deep web" red rooms sau orice alte site uri pe baza acestei ramuri a internetului "deep web", poate ma puteti ajuta!

Răspuns Câştigător
| S8N a răspuns:

Nu exista Red Room-uri, sunt doar un mit. Chiar daca ar fi reale, ar trebui sa intrii intr-un chat room de pe Deep Web. Nu recomand sa scrii nimic pentru ca chiar daca ai browser-ul TOR, tot nu e imposibil sa iti afle locatia, deci e bine sa nu stie ca esti acolo. Uneori, unii oameni or sa posteze link-uri, tu o sa trebuiasca sa intrii pe ele. Dar chiar daca ar fi Red Room-urile reale (Desi e aproape imposibil sa faci Livestream pe browser-ul TOR la calitate mai mare de 144P), ca sa intrii in asa website-uri ar trebui sa platesti sume mari, ca 400€, etc.
Oricum, Deep Web-ul nu este ce crede toata lumea, am intrat de cateva, ori, sunt doar magazine de lucruri ilegale (Droguri, arme, etc.), si plata se face prin Bitcoin. Totusi, nu intra in parti mai intunecate, sunt chestii care nu vrei sa vezi.

7 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Ia-ți browserul Tor, apoi caută pe browser-ul normal link la Hidden Wiki, apoi acest Hidden Wiki îl accesezi de pe Tor. PS red room-urile nu sunt reale.

| escapegoatxd a răspuns:

Ai nevoie de browser-ul TOR, îl poți descărca de pe site-ul lor oficial. De acolo o sa găsești singur no problem.

| Zenohells explică:

Am Tor frate, nu asta ma intereseaza...ma intereseaza cum intru in "deep web" ..chiar daca intru prin browserul dat de Tor ...nu reusesc sa gasesc nici-o "red room"
sau alte video-uri in direct ..intelegi?

| andyarx a răspuns:

Red rooms sunt reale, nu intrati acolo, veti suferi o trauma oricat de viteji v-ati da.

| Cv90117 a răspuns (pentru andyarx):

Si cum intri acolo?laughing

| Raul1q1 a răspuns (pentru Cv90117):

Ai nevoie de o invitatie

| Boom000 a răspuns:

Caută pe YouTube Deep web si e un videoclip care îți arată cum să-l accesezi