| Corsarul a întrebat:

Salut pe toata lumea! In partea stanga i-mi apare scris sub "Logat ca Corsarul" - 1103 puncte (1203 in ultimele 7 zile) Ce inseamna asta? Am 1103 puncte, din care 1203 le-am primit in ultimele 7 zile? Daca este asa, inseamna ca s-a schimbat aritmetica.

2 răspunsuri:
| ceco a răspuns:

Cred ca clasamentul se actualizează în fiecare săptămână şi înseamnă ca ai 1103 puncte săptămâna asta la care se vor adauga cele 1203 din ultimele 7 zilewinking

| Simonikk a răspuns:

Da asa este asta am crezut si eu prima data so fi schimbat!