| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Pentru cei care dau bacul anul acesta cum se pot înscrie daca este grevă? Am o cunoștință care de luni ar fi trebuit să meargă să se înscrie dar i s-a zis de la secretariatul liceului ca pe perioada grevei nu se fac înscrieri. Pe net calendarul de înscrieri a rămas la fel 29 mai-7 iunie. Cum credeți ca se va proceda?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu nu cred ca greva va mai dura mult.Deci stai linistit, ca probabil pe 2 sau 5 vor incepe inscrierile.E posibil chiar sa fie prelungita perioada, avand in vedere existenta grevei.