| Ionică a întrebat:

Pentru toata lumea: Ce parere aveti despre fetele care fac topless la plaja? Pentru fete: Ati facut topless? Daca da, de ce? Daca nu, de ce? Daca mergeti cu un baiat sau baietii (amici) aveti curajul sa faceti topless? Dar cu iubitul/sot? Tine cont de bunului simt sau nu? Pentru baieti:O lasati pe iubita/sotia voastra sa faca topless? Daca da, de ce? Daca nu, de ce? Multumesc!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Total de acord cu "lolita" si cu celelalte fete. Desi tine oarecum si de varsta, mentalitatea. La vara nu cred ca o sa mai am chef sa ma expun (poate doar daca voi merge la mare, undeva unde nu ma cunoaste nimeni)...
In mare este o experienta destul de placuta, te face sa te simti libera ca un copil.

lolita
| lolita a răspuns:

Eu fac toples, mai putin cand sunt cu cumnatii mei. cu sotul fac cu toate ca stiu ca-l deranjeaza.
de ce fac? deoarece imi plac rochiile si bluzele cu spatele gol si decolteurile si nu-mi place sa mi se vada urmele de la sutien.

| Artemis a răspuns:

Poi thinking
Mergi undeva, intr-un loc cu mai putina lume daca vrei sa faci topless thinking Poate doar cu iubitul/ sotul, intr-un fel eu vreau sa incerc ca raman alba ca branza si arata urat I don't want to see

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una am facut topless undeva unde nu m-a cunoscut nimeni, eram cu o prietena. Mi-am pus un prosop pe cap si gata laughing Nu as face cu prietenul, nici cu vreun amic... mi-e rusine. una e cand lumea nu te stie, nu ai treaba. Alta e asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am nici o problema ca sotia sa faca topless, chiar daca suntem si cu alti prieteni la plaja. Binenteles, ca si prietenele/sotiile prietenilor unele fac topless iar altele nu dar asta nu deranjeaza pe nimeni. Nu mi se pare nimic iesit din comun sau vulgar.