| RealLife a întrebat:

prietena mea vrea sa se epileze pe picioare cu lama si a ramas fara gelul acela... poate sa foloseasca spuma mea de barbierit?

Răspuns Câştigător
| CandyTetris a răspuns:

In principiu poate.E aproximatix acelasi lucru.Doar sa nu faca asta de mai multe ori, la urma urmei, lama e solutie de urgenta.Hope I helped.happy

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar ea nu a auzit de epilatul ce ceară, benzi epilatoare sau aparat de epilat pe bază de pensete? De ce este așa de primitivă? Îi place să aibă păr pe ea mai rău decât are un bărbat în mod natural!
Trăim alte vremuri și trebuie să învețe să se respecte.
Poate da și cu spuma ta de ras, dar este dezastru când vezi o femei cu atât păr pe picioare în timp scurt, dur, înțepător, etc.
Pa, pa.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Mikelangelo! Exclus! Fără lamă sau cremă epilatoare! Ambele metode întăresc și îndesesc firul de păr și în plus acesta va cres foarte repede. Să meargă la un salon de cosmetică sau să-ți ia un epilator.
Convinge-o că nu e bine ce face!
O zi cu zâmbet și... fără lamă să ai!