| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni, Am iPhone și o tableta de la Apple. Am o întrebare, care este diferența între cele doua dispozitive? Merita sa dețin și tableta? pentru mine este unu și același pentru ca faci la fel toate activitățile. Sunt avantaje mult mai mari dacă dețin și tableta pe lângă iPhone?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce diagonală are ipad-ul?

| Saveluc a răspuns (pentru sierra1):

Cumva sunt diferite funcții după ce diagonala are al meu? al meu e de 9’7"

| sierra1 a răspuns (pentru Saveluc):

"Sunt avantaje mult mai mari dacă dețin și tableta pe lângă iPhone?"

mărimea contează, dacă ințelegi...