| anonim_4396 a întrebat:

Salut Prieteni. Dacă nu imi plac căștile deloc in general, credeți ca ma va fascina căștile AirPods? Eu doresc sa am un AirPods Pro a-și oferi la schimb un Apple TV 4 simplu fără telecomanda doar poate fi cu ușurintă configurat cu orice telecomanda TV sau de pe iPhone. Credeți ca merita acest schimb și pentru unu și pentru altul? Nu ofer nicio diferența de bani pentru ca nu dau atâtea bani pe niște casti.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" Saveluc a întrebat:...credeți ca ma VA fascina căștile AirPods?"

o, da, căștile alea ie cele mai bune!

| floreadan a răspuns:

Sunt niste casti ok AirPods, le poti incerca.