| Alëxąndŕą a întrebat:

Salut pun o intrebare legata de Metin2 cum fac ragetul drahonului glaben eu il am mov si e M2 am piatra spiritului a dat pe ia si spune Your Skill arleady perfect! si eu ce sa fac ca habar n-am a da si fulgerul dragonului il am la M1 si buful am la fiecare cate un punct ca nu mi se pare asa de important a da si cate puncte mai bun la talisman zburator eu am 12

Răspuns Câştigător
| adrian2255 a răspuns:

La talisman zburator pana la 17 cel putin si pana la 20 cel mult, de la m1 cresti cu carti pana la g1 [maxim m10] iar de la g1 cresti ci piatra spiritului pana la p [maxim g10]