| Iulian890 a întrebat:

Salut, puteți să îmi spuneți va rog voi cum v-ati simtit cand ati zburat prima data cu avionul? V-a fost rau sau nu v-a fost eu nu am fost inca si sunt tare curios care este experiența. Eu am putin rau de masina daca nu iau pastile si de aia v-am întrebat dacă va e rau.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are nicio legatura cu raul de masina.
E un pic ciudat cand decolezi pentru ca prinde viteza mare si ti se infunda urechile. Plus e destul de mult zgmot si totul zdrangane prin jur.

Apoi la aterizare simti un soc cand il pune pe pamant... in rest nici nu isi dai seama ca se misca.

| goguPatent a răspuns:

Am fost surprins de socul de la plecare si de golul din stomac cand s-a ridicat de la sol. Si cand au mai fost goluri de aer.

| Crackman a răspuns:

Daca nu iti bati capul ca poti muri in orice clipa este fain

Răspuns utilizator avertizat
| Pati2500c a răspuns:

E misto cu avionul, de la 5 ani am mers cu avionul. Cand decoleaza ti se infunda urechile si cand aterizeaza e ca un gol in stomac. Turbulentele sunt normale. Si in avion esti mai sigur decat in masina, asta o spun specialisii happy si cred ca pot confirma asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E smecher, merita.

| christall a răspuns:

Prima data am fost asa de stresata pana sa urc in avion, ca ajunsa acolo, am dormit tot drumul. Pe urma m-am obisnuit, e chiar placut.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nici n-am stiut cand am zburat! Era langa mine un moldovean, barbat inteligent, si m-a facut sa uit desi zburam cu un AN29 sau 28 (vai si amar! Se zgaltaia din toate incheieturile.) pe vremea socialismului., In Bucresti mi-a spus, abia, ca stiut de la inceput ca nu mai zburasem si de aia mi-a spus o gramada de glume.