| Oviy a întrebat:

Salut, recomandati-mi o carte buna de unde sa inteleg programarea(un site cu cartea ar fi perfect), de unde sa pot invata invata bazele programarii, nu neaparat o carte care sa ma invete un limbaj de programare anume, ci notiunile de baza ale programarii
Multumesc happy

1 răspuns:
| Stef98 a răspuns:

Salut,

Personal lasa cartea. foloseste internetul.
Ai aici un articol care exemplifica. https://www.entrepreneur.com/article/250323

*YOUTUBE (sunt mii de tutoriale dar filtreaza rezultatele pentru cele mai recente! )

Si inca o chestie stai pe forumuri unde oameni isi posteaza probeleme cand nu reusesc sa duca codul pana la capat.
Pe Facebook sunt grupuri speciale pentru asa ceva.

Mult succes la programare!