| FilosofulDepresiv2022 a întrebat:

Salut, sau mai bine zis bine te-am regasit, TPU! Ideea este ca m-am apucat recent de animeuri si ma uit la Tokyo Ghoul! Ce animeuri imi recomandati dupa acesta!

Răspuns Câştigător
| RalphTheManYT487 a răspuns:

Pai daca ai vzt Tokyo Ghoul ar treubui sa iti placa si :
-Death note 100% iti place e preferatul meu
-The promised neverland este pe locul doi la mine in top imediat dupa death note
sword art online s-ar putea sa nu iti placa e f controversata seria dar incearca 5 ep
darling in the fraxx la fel de controversata dar se aseamana intr-un fel cu Tokyo Ghoul sau poate mi se pare mie happy
sper ca te-am ajutat
vizionare placuta!

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salutare, bun venit/revenit... chiar daca nu prea stiu cine esti.

Hmm, recomand si Psycho-Pass.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste anime-uri care mie personal mi-au placut si pe care le-as recomanda ar fi:
Demon slayer kimetsu no yaiba
Vinland Saga
Shingeki no Kyojin
The Promised Neverland
Steins Gate
Boku dake ga Inai Machi

| FilosofulDepresiv2022 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc, o sa tin minte!

| anonim_4396 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Cu placere! big grin