| Gabriel2606 a întrebat:

Salut.Se mai poate vizita Sky Tower din Bucuresti? Stiu ca era vinerea intre 11 si 18

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Vineri 2015?

Citez :,, SkyTower Building reia una dintre initiativele sale de success, respectiv evenimentul Open Doors, deschizand portile publicului din 30 iulie pana la 1 august 2015, între orele 11:00 și 21:00 [...]''

| Dorotheea21 a răspuns:

Nu. Sala de la 34 nu mai este accesibila publicului, este numai pentru angajati, dar poti sa vii cand se deschide NOR Sky.