| Ex_Al_1990 a întrebat:

Salut..se mai pune faza cu 7 ani de ghinion daca am fisurat o oglinda de la masina?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este doar o superstitie. Nu o baga in seama.

| danbnz a răspuns:

Da, se pune, e nasol... ca sa scapi de ghinion trebuie sa spargi cealalta oglinda!

| Catrice a răspuns:

Oh, vai! Aia de la mașină aduce 10 ani ghinion!
Poți scăpa de ghinion dacă vinzi mașină de 3 ori la 3 persoane diferite gratis și îți cumperi alta noua, pe care sa o vinzi de 5 ori diferitelor persoane cu 1-10 lei (suma sa fie asa, neinsemnata). Apoi îți iei alta mașină mai scumpa decât astea 2 pe care sa nu o conduci 7 ani.
Cu aceea o sa ai mare noroc. happy

| OldSoul a răspuns:

Nu daca aveai anvelope m+s in momentul ala.

| Dismally a răspuns:

Da, 7 ani de accidente big grin Mai bine o vinzi

| AC4S4 a răspuns:

Nu s-a pus niciodată, deci oricum nu se pune.

| GirlOnline81 a răspuns:

Se pune. Daca crezi in superstitii...

| Rhea44 a răspuns:

Inafara ca trebui sa o repari nimic altceva