| 123 a întrebat:

Sfaturi despre alegerea unei pisica, a-si cauta! Funda

1 răspuns:
| ピンク a răspuns:

DEpinde daca vrei ca pisica sa fie energica, linistita, mai salbatica, ascultatoare, desteapta sau proasta. Daca vrei o pisica energica si inteligenta, cumpara-ti o pisica norvegiana de padure. Daca vrei o pisica linistita si proasta alege o persana. Daca vrei linistita si desteapta alege pisica Birmaneza, iar daca vrei desteapta si absolut SALBATICA alege pisica de bengal
P.S Studiez de trei ani comportamentul animalelor mai ales al pisicilor, ca profesie fiind veterinar la o gradina zoologica din ungaria, stiu ce zic. fundita? big grin