| XxT3rIbL3xX a întrebat:

Salut, spuneti-mi niste siteuri cu care pot face banii online plsss

Răspuns Câştigător
| ØverTheRainbøw a răspuns:

Daca te referi la genul de site uri "payperclick" ai nevoie de multa rabdare si timp.

In general primesti pe zi niste pagini carora trebuie sa le dai like-uri sau share-uri, iar suma pe care tu o faci este undeva la 0, 50 de centi pe zi, deci oarecum este mult mai avantajos sa cauti marunt prin casa.

In orice caz, din cate tin minte asta era unul din site-urile de genul: https://www.2parale.ro

2 răspunsuri:
| MedionTcO a răspuns:

Crede-ma,asa ceva nu exista.