| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi povestea voastra din prezent!

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Un baiat timid si temator care incearca sa devina mai indraznet si sa realizeze ceva in viata.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

La mine e cam la fel ca @bacemi doar ca eu sunt fatabig grin

| Anca a răspuns:

O studenta la medicina veterinara, foarte pasionata de viitoarea meserie. O persoana sincera si extrem de directa, neincrezatoare in oameni si foarte increzatoare in animale, hotarata si perseverenta.

Asta asa pe scurt! happy

| florin_7920 a răspuns:

Un om trecut prin viata si care a primit mai multe lovituri in soarta si totusi merg mai departe cu optimism.

| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Un elev momentan, sau mai bine spus liceean, aflat in pragul bacalaureatului.
Incerc sa schimb multe la mine (pe mai multe planuri), si sa ma realizez cumva, dar pentru asta trebuie mai intai sa ma (re)gasesc pe mine insumi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica sa imi ziceti despre voi la obiect!

| maiestro a răspuns:

Un baiat care la scoala e crezut fraier dar el nu ie sau cel putin asa crede el este timid, destept, dar nu prea are prieteni

| madalinne a răspuns:

O fata.anul 2 la facultate in bucuresti.care in anul 1 si-a facut un prieten care a parasito d ziua ei, cand era in spital, sa fie cu altu.prietenii comuni il sustin pe el.nu stiu d c. iar eu incerc sa imi revin