| alexxxxxxxxxx a întrebat:

stiti ca dupa ce va deconectati de pe facebook, va ramane salvat email-ul sau numarul de teklefon cu care v-ati conectat.Cum fac sa sterg email-ul de la istoricul conectarilor?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta daca vrei sa scapi de el din browserul FireFox.
Options -> Tab-ul "Security"
Butonul "Saved Logins"
Il cauti acolo si ii dai remove.
Nu am Chrome sau alte browsere ca sa iti spun exact si pentru ele, dar ar trebui sa fie tot ceva de genul.
PS: Daca nu folosesti doar tu browserul sa nu te sperie ce alte Logins mai gasesti pe acolo.hee hee E 2016... cine nu are cont premiu pe P**nHub? laughing