| mihaielo a întrebat:

Salut, stiti daca lg ks365 are touch screen, deoarece in timp ce umblu la telefon, nu pot face nimic la ecran, adica nu merge touchul, dar cand e sa bad codul sim, merge, adica apas pe ecran si merge, stiti ceva, cum sa-l activez sau daca are, funda

1 răspuns:
| andreea_5750 a răspuns:

Buna,dupa cum stii telefonul are un mic buton sub tasta verde(de apelare) acel buton activeaza touch screenul telefonului doar la tastat cifre, nu merge pentru intrat in meniusad am si eu acest telefon