| ronnan a întrebat:

Stiti vreo aplicatie de dating cu asiatice?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu stiam ca daca mergi cu un frigider in china sau vietnam aia ti.o da cu funda pe cap sa o iei cu tine laughing si face tot ce vrei. Complicat cu websiturile pentru intalniri cu asiatice, multe sant singure in china pentru ca ele au mai multe studii decat barbatii si la aia le e rusine sau se simt prost daca au nevasta cu facultate.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Iesi si tu la agatat prin Dragonul Rosu, sau fa o excursie in China.
Tinder poate fi folosit probabil si in China, deci daca mergi acolo cu Tinder, vei gasi asiatice.
Fa si tu niste sapaturi https://www.youtube.com/watch?v=9iB4dAb1aoM&ab_channel=JennyJZhou