| Audir8etron a întrebat:

Salut.Stiu că poate suna mai ciudat.Imi place foarte mult de o cântăreață din Albania și nu știu, as vrea sa vorbesc cu ea..am aflat că este singura și aș vrea să iau legătura cu ea..cum sa procedez? ..Menționez că ea pe profilul de Instagram are numărul managerului..nu este orice cântăreață. Stiu că pun o întrebare cam copilărească dar as dori sa știu dacă aș avea oarecum posibilitatea sa vorbesc cu ea etc..care știu chiar as dori sa mă ajute.O plac foarte mult și chiar am nevoie de ajutor, zilele astea mă gândeam ca la vara sa fac o mica excursie până acolo

8 răspunsuri:
| 19adrian19 a răspuns:

Scoate bani din banca! Dupa creaza un super concert in tara si colaboreaza cu inpresarul ei sa o aduci aici. O sa ai sansa sa stai cu ea!

| 19adrian19 a răspuns:

Salut! Scoate bani din banca. Dupa investește intr-un super concert, vorbeste cu inpresarul ei sa o aduca drept invitat special. Asa o sa ai ocazia de a o cunoaste.

| Audir8etron explică (pentru 19adrian19):

Mă gândeam că poate as putea sa cant cu ea ceva nu știu pe la evenimente etc..eu sunt și cu vioara și fac de peste 10 ani și merg la nunti etc da chestia e că nu știu cum să mă infiltrez pe lângă ea. până acum am obținut numărul managerului

| Bondarel99 a răspuns:

La 16 ani? Ce crezi ca ai putea face? O sa o uiti intr-o zi.
Toti ne-am indragostit de vedete dar asta nu inseamna ca si avem sanse.

| darrio2007 a răspuns:

La anii tai nu ai sanse. Doar sa-ti dea vreun autograf. Spune-ne si noua cine este. Poate luam legatura cu ea. Ti-o lasam pentru tine, stai linistit.

| Audir8etron explică (pentru Bondarel99):

21..as mai vrea sa am 16 ani dar din păcate nu..de aceea și voiam să dau o fuga in Albania și mă tot gândeam și etc. dacă aveam 16 nu mă mai gândeam eu la așa ceva că știam că e imposibil la anii aia sa fi mers eu in Albania

| Bondarel99 a răspuns (pentru Audir8etron):

Pai din intrebarile tale reiese ca ai 16, nu?

Daca te duci in Albania si incerci sa o urmaresti, gen sa te tii dupa ea cand iese din casa, dintr-un studio sau pe strada, o sa se sperie si probabil o sa cheme politia. Toate vedetele au stalkeri, persoane care se indragostesc de ele sau care devin chiar obsedati. Si niciodata nu le vor acorda importanta. Ar trebui sa ajungi cel putin la acelasi nivel cu ea ca sa ai sanse. Adica sa va invartiti prin aceleasi cercuri sociale (petreceri private, prieteni comuni), sa ajungi un cantaret celebru sau o persoana publica si mai ales sa ai bani. Sau cel putin sa ajungi garda ei de corp (asta ar fi singura sansa prin care ai putea sa petreci timp cu ea, tu fiind un om simplu).

| Audir8etron explică (pentru Bondarel99):

Nu chiar așa un om simplu atata timp cat as putea lua legătura cu managerul ei.și i-aș propune sa cant cu ea sa ii arat ce știu eu că doar nu degeaba am peste 10 ani cultura muzicală și întrebările din anii precedenți au fost puse unele de mine unele de varul meu.un cont comun cu întrebări unele ok si altele foarte ciudate..chiar daca sunt puține șanse tot o sa incerc varianta cu managerul pentru că dacă are nevoie de un băiat bun cu vioara care înafara de ce se canta pe aici prin Romania la evenimente, poate aborda multe alte ritmuri genuri de muzica care sunt cantate de artista in cauza care managerul o sponsorizează