| DeathReaper a întrebat:

Sugerati-mi cateva animeuri cu asasini gen Phantom - Requiem for the phantom.
Pacat ca s-a terminat asa, adica bip si floare gustoasa=moarte nu e un final frumos.
Aa da, daca esti un adevarat fan a lui phantom sigur vrei sa asculti asta:
{ http://www.youtube.com/watch?v=lnUp9jUELFg }
Si daca anime-ul se termina ceva gen phantom anuntati-ma si pe mine :D

Funda cu cea mai mare placere celui mai bun anime.

3 răspunsuri:
| DeathReaper explică:

P.S: Miam amintin, nu vreau asasini de moda veche [adica sabi subtiri si onoare]
Vreau Pistoale grele sniper-e lungi si silentioase si sabii mari si grele devil sau pumnale. Oricum ceva gen Phantom.

| Maria_Ileana_1999 a răspuns:

Cauta episoade de la blitchwinking

| DeathReaper explică (pentru Maria_Ileana_1999):

Cred ca te referi la bleach, 1.bleach este cu assassini? ...Nu cred!
2.Nu prea imi place bleach.
Altceva? big grin