| ค๓א a întrebat:

™ Salut!
Sunt Amii si as vrea sa imi pun si yoo un nume mai special la hi5...
dar nu numele mew... j cu semne din acelea dar si litere mai alfel...ma putseti ajuta?

Multumesc mult va besck pe cei care mi'ati raspunstongue

Răspuns Câştigător
| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a răspuns:

Buna... uite. poti sa iti faci singura nume,,, si semne de alea de care zici tuhappy
Sper ca te pot ajuta!
dai la Start> apoi run dupa aia iti apare o casuta in run si scrii acolo "charmap" si iti va da o serie de toate literele sa creezi semne si nume! Funda?puppy dog eyes:*

2 răspunsuri:
| Al3xa_5467 a răspuns:

Poiti sa iti pui numele tau si niste semne de aici http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/ sau poti sa scrii pe google "nume pentru hi5" si vezi ce rezultate gesesti...:D

| pisicutzaaa a răspuns:

ƒєтιтѕaa ¢υмιηтєє мa ∂яσgнєzz ¢υ вσηι-вση ƒℓυтυяaѕυυℓ яσzz ιηgєяυυℓ ησρтιι ρяєƒєяaтaa ℓυ мaмι sper sa-ti fie de folos.