| BenzAmigo a întrebat:

Salut,sunt baiat si am 16 ani si sunt gay,da.
Intrebarea este: Cum as putea sa imi fac alti prieteni gay? Daca e cineva gay pe aici si mi-ar putea impartasii experienta lui m-as bucura,fara comentarii de hate ca n-au rost, mersi mult!

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Intra pe grindr, bafta
sau romeo

| Robertandrei4858 a răspuns (pentru whatevernvm):

Ba nu, site-urile alea sunt cancer. Spun asta din propriile experienţe, ai mare şanse să fi şantajat de peroane mai în vârstă dacă dau de tine.

| whatevernvm a răspuns (pentru Robertandrei4858):

Well am prieteni gay care si-au gasit iubirea acolo si au avut relatii faine

| xKitx a răspuns:

Daca vrei pe cineva cu care sa vorbesti despre orice(n-are importanta ce) trimite-mi mesaj privat.