| SpikLo a întrebat:

Salut sunt baiat si nu stiu cum sa ma tund :|.
M-am saturat de parul mare.
Am vartej in fata cam asa :http://frumusete.sepoarta.ro/......ti-175.jpg
Dar eu nu am parul cret si asa lung.
Vartejul nu este o problema deoarece imi sta cum vreau chiar si asa :
http://www.pozetunsori.com/wp-content/uploads/2010/09/tu nsori_moderne2.jpg
Il pot da si pe spate dar nu imi place =)))
Ma gandeam sa ma tund cam asa.
http://www.fashionlife.ro/......arbati.jpg
Dar nu stiu daca imi va sta bine si daca imi va sta din cauza vartejului.
Eu am ochii mari si negrii ..sunt brunet am capul rotund :-? (dar nu exagerat ca o bila :))))) )
Funda. :)

10 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Mamăăăăă, unde l-ai găsit pe primuu'? laughing Tunde-te scurt sau, cel mai bine, du-te la frizer, hairstylist sau unde vrei tu şi întreabă, ei îţi văd faţa şi ştiu cum ţi-ar sta cel mai bine. tongue

| Woodenpints91 a răspuns:

De ce ai pus poze cu metrosexualii ăia?

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Alege o fotografie a cuiva care are caracteristicile chipului tau si daca-ti place, da indicatiile respective frizerului.

| Vans a răspuns:

Părul lung la băieţi e fain.
Frezele alea cu părul ridicat mi se par de tot rahatul.
Deci lasă-ţi părul lung, dar fă-l în aşa fel încât să-ţi placă.

| SpikLo explică (pentru Vans):

Pana acum mi-a placut dar parca nu imi mai sta bine deoare nu mai am fata aia de copil mil m-am maturizat si nu imi mai sta bine happy

| SpikLo explică (pentru SpikLo):

Copil mic*

| Vans a răspuns (pentru SpikLo):

Tu ştii cum o să-l faci.
Eu doar spuneam, poţi avea şi părul lung şi să fii matur.Asta ţine mai mult de personalitate.
E treaba ta cum o să-l ai de acum înainte.Dar freza aia ridicată e banală, o vezi peste tot.Pe mine una nu mă încântă, mi se pare jalnică.

| Forev3rAlone a răspuns:

Da, cred ca ti.ar sta bine cum vrei sa te tunziwinking

| SpikLo explică:

Nu am mai niciun cos si mereu am avut freza aia...

| SpikLo explică:

Pai eu vreau dar daca nu imi sta bine straight face