| king111kong123223 a întrebat:

Salut, sunt baiat și vreau să-mi las părul lung. Merită?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te vor trage fetele de par de ciuda, tu faci ce iti place,nu e treaba lumi ce faci tu, eu as merge pe o freza modernă, scurt ca e vara și un contur frumos de barba, parfum, deodorant, blugi și tricou și insuratoare

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca doar tu iti poti da seama daca merita, in functie de cat conteaza acest aspect estetic. Parul lung implica de obicei mai multa munca pentru a-l intretine frumos si sanatos.Mai lung de umeri va necesita sa folosesti sampon si balsam, plus masti de hidratare.Si in multe momente te va deranja daca nu este prins.

| VoidEternal a răspuns:

De obicei nu. Nu merge pentru orice tip de figura. Si eu am avut in adolescenta, (cand inca se forma Podisul Dobrogei in orogeneza caledoniana laughing ) ganduri de genul, dar aratam ca o sperietoare si am revenit la normalitate. laughing

| sammie a răspuns:

Ți-aș recomanda să încerci un filtru să vezi dacă îți stă bine. Oricum trebuie să ai grijă de el. Gândește-te că e destul de mult de muncă. Acum depinde cât de lung ți-l lași.

| george123332 a răspuns (pentru sammie):

Salut sunt tot eu de pe alt cont. Ce filtru este bun?

| sammie a răspuns (pentru george123332):

Sunt destul de multe pe snapchat.

| alexcelfrumos14 a răspuns:

Viata este prea scurta ca sa nu faci ce iti doresti. eu zic ca merita, parul lung este foarte frumos