| Karradex a întrebat:

Salut.
Sunt ceva tigari e la sobranie cu filtru negru si țigara alba, mai subtiri decât cele normale dar mai groase decât cele slim. Cum se numesc?

Sau ce tigari de la sobranie imi recomandati? Sa nu fie prea tari si totodată sa arate bine in mâna

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Se numesc Sobranie negru slim varianta nouawinking
Asa sa ceri la magazin.
Incercat ala cu filtru auriu, nu mi-a placut.
Prietena mea care fumeaza sobranie negru slim varianta veche a zis ca nu i-a placut gustu la asta nou cu filtru negru.

| Felissa13Eden a răspuns:

Redefined sobranie sunt cele cu filtru negru.
Nu iti recomand sa fumezi, dar daca ai intrebat e clar ca nu asta te intereseaza.
Eu iti recomand sobranie rainbow(sunt 20 de tigarete in toate culorile curcubeului), sau sobranie russian black(acestea sunt negre cu totul, nu doar filtrul); e o diferenta mare de pret, un pachet de sobranie rainbow sau russian black e de 2 ori mai scump decat un pachet de sobranie negru simplu, dar vorbesc strict de estetica aici, arata mult mai bine primele 2 happy