| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
Știe cineva la ce magazine fizice găsesc săculeți mici ca de cadou în Târgoviște? Nu mai am timp să dau comandă online. Sau orice fel de ambalaje pentru mărturii de botez. Mulțumesc pentru eventualele răspunsuri, ofer fundă! happy

2 răspunsuri:
| ionur a răspuns:

Ia un sac sau o punga din casa colorează cu roșu rupe un cearceaf și fa din el fundiță și Uala cadou.

| ZeroȘapteOpt a răspuns (pentru ionur):

După ce am primit răspunsul tău, am pus mărturiile pur și simplu pe masă.
Nu mai răspunde la mișto, că nu câștigi nimic...winking