| V1rWs4T a întrebat:

Ași dorii să știu dacă unitățile pentru calculator de la myria sunt bune pentru jocuri nepretențioase și niște păreri despre firmă myria. Se merită să cumpăr de la ei! ( nu vreau să îmi fac calculator din piese )

Răspuns Câştigător
| Meleu a răspuns:

Salut, din cate stiu Myria este o firma cat de cat cunoscuta dar acum depinde si ce configuratie are pc. Pentru "jocuri nepretentioare" iti recomand unul cu un procesor minim dualcore, 1-2gb ram si o placa video dedicata de 128 biti.