| Nikolaevici a întrebat:

Am aicea o situatie.
Eu si colega mea de facultate simtim ceva unul pentru celalalt si zilele astea ea m-a invitat sa iesim intr-un local si cu 15 minute inainte sa iesim imi zice ca o doare rau burta si nu mai iese si eu am zis no bine o las in pace si ca sa fiu sigur ca nu a iesit ma duc pana la barul /localul acela unde trebuia sa iesim si o vad acolo cu niste baieti si fete. Acuma as vrea sa imi dati sfaturi ce sa fac mai departe.
Multumesc

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

S-a gândit că îi e mai bine in compania altor persoane, nu cu tine. Se pare că nu ti-a facut doar tie invitatie. A căutat o cale de-a se scuza (a ales minciuna), pentru a nu fi nevoită să se justifice. Poate că unul din ceilalti invitati ai ei s-a opus prezentei tale.
Dă-i pace, cauta-ți altă prietenă. Nu-i pentru tine.

N-am prea inteles ce ai vrut să spui cu "simtim cvinul", dar in fine...

2 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

După o fază ca asta, eu i-aș da ignor total.
Caracter de doi lei.

| DomnuTrandafir a răspuns:

Cu placere!