| Nitunitu a întrebat:

Am avut un vis in care erau doi caini mari si negri care stateau unul langa altul tolaniti si vorbeau intre ei. In fata lor era un cowboy care comunica cu ei, si eu vedeam toate astea undeva de la cativa metri distanta cu spiritul meu pentru ca ma uitam la maini si vedeam prin ele.

Poate sa fie calatorie astrala sau vis, important e ca s-a intamplat cand dormeam.

Daca aveti o idee despre interpretarea viselor astept raspuns.

Dau funda, multumesc.

PS: Fara batjocoreli va rog...

Răspuns Câştigător
| h3llboy666 a răspuns:

Caine mare, negru inseamna cearta, dusmanie.