| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,

Am cateva intrebari legat de SUA.
1. De ce ai voie cu arme legale fara port arma etc... in Texas poti omor daca iti invadeaza teritoriul?
2. Drogurile de ce sunt legale? Nu droguri periculoase. Adica poti fuma marijuana in cafenele?
3. De ce poti baga muzica tare adica poti conecta 4 boxe foarte puternice si nu iti da amenda pentru muzica e prea tare.
5. In Texas daca dai muzica tare te poate impusca? Sa vina unul lasa dracu muzica mai incet ca-ti gauresc capul cu pusca shooting.

Asa e in SUA? Am vazut ca toti poarta arme legale in SUA si nu nu mai poti consuma marfa care nu exista in Romania adica drog american :))) si copii de 10-13 am vazut ca pot trage si cu arme
https://www.durysguns.com/services/durys-grow-up-trade-u p-program
si am vazut si pe Youtube.

1 răspuns:
| Anonimmaaa888890 a răspuns:

1.pt ca e mai usor sa scapi de un nebun cu o amenintare, in caz ca ai de a face cu-n drogat/violator, sau animale salbatice
2. Pt ca dc nu?
3. Pt ca dc nu?
4. Se pare ca da
Cam asa este in sua, dar nu-i bine sa te droghezi, asa ca daca vrei sa te duci intr-o tara civilizata din care ai ce invata, du-te-n Germania. Dar pana atunci pune mana si invata, nu mai sta pe ig la orele online