| Ionut_Oprea_1905 a întrebat:

Am mers la majoratul unui prieten si desigur am iesit in ringul de dans unde am dansat cu o fata. O tot priveam in timp ce dansam si imi transmitea un sentiment foarte placut. Dupa ce a luat sfarist majoratul am inceput sa vorbim pe facebook ( nu am apucat sa o bag eu primul in seama pentru ca mi-a luat-o inainte ) am tot vorbit cu ea si mi-am dat seama ca m-am indragostit. Cred ca a fost dragoste la prima vedere pentru ca din primul moment in care am vazut-o am avut un sentiment placut. Credeti ca daca ma bag in seama cu ea mai des o sa o stresez, sau voi parea stresant? vreau sa mai vorbesc cu ea si poate o sa ii cer prietenia. Daca se poate mi-ar place sa primesc raspuns de la o fata.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu amice, n-ai fi stresant.
Şi da, sunt fată.
Baftă.

| Ionut_Oprea_1905 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns, mi-a fost de ajutor. Bafta si tie!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionut_Oprea_1905):

Mersi big grin

3 răspunsuri:
| Miree a răspuns:

Dacă tu cauţi o fată şi îi ceri prietenia, nu pari stresant! O să te placă mai mult pentru că vede că îţi pasă dea ea! Baftă cu fata!